Anasayfa arrow Orta Gerilim Hücreleri
Orta Gerilim Hücreleri


Orta Gerilim HücreleriSF6 Gazlı kesicili hava izoleli ve yalıtımlı olup  OG/AG Dağıtım merkezlerinde  OG Bölümünde  ve Trafo merkezlerin de  12 KV ‘ya kadar kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Yük ayırıcısı ve topraklama ayırıcısı arasında  bulunan mekanik kilit sayesinde yanlış manevra yapma olasılığı yoktur.

ANMA DEĞERLERİ

Anma Akımı     : 6301250 A.

Anma Gerilimi  : 7,2-12 KV.

Anma kısa süreli dayanma akımı 16 KA 20 KA  ( 1 sn ) dir.

Orta Gerilim HücreleriKumanda kısmı ayrı muhafaza dolap ile röle ve koruma ekipmanlarına sahip olup  ön yüzünde kapı kısmında enerji hattını gösteren diyagrama sahiptir.

SF6 gazlı teknoloji, açma-kapama sırasında aşırı gerilimler yaratmadığı için kapasitif ve endüktif akımlar gibi sistemlere zorluk çıkaran akımları, parafudrlara ihtiyaç duymadan başarı ile kesmektedir.

SF6 gazı sahip olduğu teknik özellikler sayesinde 800kV.ta kadar olan tüm orta ve yüksek gerilim sistemlerinde yalıtım ve kesme fonksiyonları için kullanılan tek tekniktir. Bu nedenle tüm elektrik şalt cihazı üreticileri tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.


ÖLÇÜLER

EN: 900 mm  - BOY : 2160 mm ve DERİNLİK : 1000 mm OLARAK  ÜRETİLMEKTEDİR.

 

Yeni Ürünler

Yeni Ürünler
2007 yılından itibaren Mermer Ankraj Sistemleri üretiyoruz.

2007 ‘de üretimine başladığımız Orta Gerilim Hücrelerinde 100. Orta Gerilim Hücresi İhracatını 2009 Kasım ayında gerçekleştirdik.

2008 Yılında Pano İmalatımıza müşteri talepleri doğrultusunda Stanadart Panoları ilave ettik. Stoklarımız tam doluluk konumuna ulaştı.

Yeni ürünlerin Ar-Ge çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Pek yakında tüm müşterilerimizin bilgisine sunacağız.

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

İstatistikler

Ziyaretçiler: 537034

 
  Web Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Şirket Web Sitesi - Şirket Sitesi