Anasayfa arrow Hakkımızda
Hakkımızda

Gelişim ElektrikGELİŞİM ELEKTRİK MÜHENDİSLİK PANO Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1997 yılında Pano Montajı konusunda ilk imalat hayatına başlamıştır. Kuruluşundan bugüne dek genellikle Türkiye, Irak, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Afrika’da projeler gerçekleştirdi.

Montajlı Elektrik Panoları, Sac Kablo Kanalları ve Topraklama Elemanları imalatına ilave olarak 2007 yılında Mermer Ankraj Sistemleri, Standart Tip Panolar ve Orta Gerilim Hücreleri imalatına başlayan Gelişim Elektrik sektörün önde gelen kurumları arasına girmeyi başarmıştır.

Gelişim Elektrik 20 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikimiyle, çalışanı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalite ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen bir anlayışla taahhüt sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir. Bugüne kadar üstlendiği tüm taahhütleri zamanında ve yüksek kalite ile tamamlamayı ilke edinen Gelişim Elektrik, işveren kurumlar nezdinde sektörün en güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Son yıllarda gelişen teknolojiye uyum sağlamak, müşterinin değişen ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler üretmek ve yüksek kalitede ürün veya hizmet sunmak, profesyonel firma olarak devamlılığın gereği haline gelmiştir. Bu doğrultuda Gelişim Elektrik, teknik ve idari altyapısını güçlendirip, yetişmiş ve deneyimli personel kadrosunu sektördeki gelişmelere adapte ederek kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.
 

Yeni Ürünler

Yeni Ürünler
2007 yılından itibaren Mermer Ankraj Sistemleri üretiyoruz.

2007 ‘de üretimine başladığımız Orta Gerilim Hücrelerinde 100. Orta Gerilim Hücresi İhracatını 2009 Kasım ayında gerçekleştirdik.

2008 Yılında Pano İmalatımıza müşteri talepleri doğrultusunda Stanadart Panoları ilave ettik. Stoklarımız tam doluluk konumuna ulaştı.

Yeni ürünlerin Ar-Ge çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Pek yakında tüm müşterilerimizin bilgisine sunacağız.

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

İstatistikler

Ziyaretçiler: 537061

 
  Web Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Şirket Web Sitesi - Şirket Sitesi